Jak wybrać wodzireja?

Czym musi się wyróżniać wodzirej? Pewnie wielu z was wodzireja kojarzy z wesel i tego typu imprez. Przeważnie był to mężczyzna w starszym wieku wywijający na parkiecie. Do tego jeszcze zapraszający innych do tańca i sielanki. Wiele osób się zastanawiało skąd w wujku czy stryju tyle energii? To właśnie oni stawali się wodzirejami na różnych większych imprezach. Dusza towarzystwa, wszędzie go pełno i do tego czerwony na twarzy z tego dużego zaangażowania na parkiecie.

Podczas imprez, ślubów czy innych tego typu uroczystościach wodzirej to osoba, której nie może zabraknąć. To on sprawia że nikt sie nie nudzi i żadna osoba nie siedzi bezczynnie, nudząc się. Zaprasza wówczas gości na zabawy taneczne i różne konkursy w którym też sam bierze udział. Dodatkowo bierze do tych szalonych konkurencji osoby nie śmiałe, aby one się rozerwały i miały ubaw. Wodzirej dodatkowo jest ubrany w śmieszne stroje ale może być i eleganckie. Do tego jeszcze posiada nakrycia głowy w postaci kapeluszy. Po przez to impreza ma swój urok i nie powtarzalny charakter.

Jednak dobry wodzirej to osoba bardzo profesjonalna. Musi wyróżniać się kulturą osobistą, która jest na najwyższym poziomie. Do tego nie robi z siebie idioty na imprezach, umie zaprosić gości w sposób zabawny ale z elegancją. Czasami potrafi się wyróżniać specjalnym strojem zwanym frakiem. Bardzo ważnym aspektem którym wodzirej musi się wyróżniać jest umiejętność dostosowywania się do zaistniałej sytuacji. Zdarzają się rzadko akcję, które zaskoczą naszego króla parkietu. Dodatkową umiejętnością, którą się wyróżnia to ta, iż potrafi zapewnić atrakcję i zabawę każdej grupie wiekowej ludzi. Począwszy od dzieci i organizowanie konkursów dla nich, skończywszy na starszych ludziach i tańcach ich.

Także bycie wodzirejem to nie tylko praca, ale to hobby, pasja no i oczywiście część charakteru, poprzez który świetnie rozmawiamy się z ludźmi. Przy czym w bardzo zabawny ale i kulturalny sposób. Po tym można rozpoznać czy taki, jak ci z Krakowa – www.partyserwis.info – dj wodzirej jest w jakiś sposób sobą i naturalną osobą. Wbrew pozorom bardzo długo oni trenują. Poświęcają wiele godzin przed lustrem na rozmowy, przemowy. Do tego należy dodać różnego rodzaju gry, zabawy z którymi musi się zapoznać albo wymyślać własne.  Także dobry wodzirej musi się wyróżniać tym że jest po prostu sobą i potrafi się porozumieć z ludźmi w bardzo kulturalny sposób. Przy czym zaprasza ich do wspólnych zabaw i tańców..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Opisane.pl - dziennikarstwo obywatelskie, blog ogólnotematyczny, artykuły do przedruku