Cukierek albo… cukierek!

by:

Marketing

Lubimy robić na ludziach miłe wrażenie. Lubimy być kojarzeni przez nowo poznane osoby z czymś miłym. Szczególnie kiedy te osoby są naszymi potencjalnymi klientami. Zwykle jednak nie trzeba się wysilać i brać lekcji autoprezentacji, by wywołać taki efekt. Zwykle wystarczą po prostu cukierki reklamowe i nasi potencjalni klienci na pewno miło nas zapamiętają. Choć ten fakt budzi zgrozę wśród dentystów, większość społeczeństwa jedzenie słodyczy kojarzy z czymś wyjątkowo miłym.

Otrzymywanie darmowych słodyczy od kogoś zupełnie obcego to rzecz podwójnie przyjemna. Słodycze reklamowe mogą zawsze zjednać nam wielu sojuszników albo pomogą w zdobyciu klientów. Cukierki reklamowe to gadżet, który nie dzieli odbiorców. Nie mogą one zostać uznane za zbyt natarczywe i nietrafione. Są idealnym elementem promocji pasującym do każdego miejsca i każdej okazji. Na  pewno zawsze zostaną odebrane przez klientów jako pozytywne doświadczenie. Jesteśmy pewni, iż każdy doceni taki miły gest, nawet osoba, która nie lubi słodyczy (jeśli tacy ludzie w ogóle istnieją).

Słodycze reklamowe szczególnie popularne są podczas wydarzeń i w branżach związanych z dziećmi. Dzieci to jak wiemy najwięksi fani słodyczy. Udziela się to również rodzicom, którzy słodycze reklamowe docenią równie entuzjastycznie, co ich pociechy. Ważne jest aby cukierki reklamowe były odpowiednio zapakowane i podane. Powinny w jakiś sposób wiązać się z estetycznym image firmy. Zawsze jednak nawet bez odpowiedniej oprawy są miłą niespodzianką dla zabieganych klientów. Słodycze to najlepszy prezent nie tylko dlatego, że są wyjątkowo niekłopotliwe. Kojarzą się z urodzinami, imieninami, jakimś miłym wydarzeniem. Funkcjonalny długopis albo nawet balonik nigdy nie wywoła tak pozytywnych reakcji, co pyszne, ładnie podane cukierki reklamowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *